سبک دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی

دکوراسیون داخلی به سبک اسکاندیناوی را در نمونه ها و فضا های زیر می توان ترکیب هوشمندانه ی چوب و رنگ های روشن به خصوص سفید معرفی کرد، در بسیاری از این فضا ها ، ترکیب دیواره ها ، کف و سقف سفید رنگ با مبلمان یا قفسه هایی ساخته شده از چوب با رنگ روشن قابل مشاهده است، همچنین وجود پنجره های بزرگ و تابش نور کافی در این فضای ملایم، دکوراسیونی لطیف و محیطی آرام پدید آورده. در بعضی قسمت ها مانند نشیمن برای جلوگیری از تسلط رنگ سفید و کاهش هیجان و انرژی فضا توسط این رنگ، عناصر کوچکی مانند یک قالیچه رنگی یا یک گلدان با گیاهان با طراوت، معرف رنگ های شاد موجود در طراحی نشیمن معرفی شده است. یکی از جالب توجه ترین نکات موجود در این نوع طراحی، استفاده از عناصر تزیینی مانند تابلو بر روی دیوار های سفید رنگ می باشد به طوری که بیشتر دیوارها، ظاهری چشم گیر و به دور از هر گونه یکنواختی دارند.

سبک اسکاندیناوی یکی از گزینه‌های مناسب برای طراحی خانه‌های معاصر می‌باشد. این سبک روی سادگی، مینیمال و کاربردی بودن تاکید دارد و شما باید آن‌ها را در همه‎ی قسمت‌های خانه رعایت کنید. ایجاد محیطی روشن و تروتازه، مبلمان و لوازم تزئینی ساده و فضای مرتب و منظم هدفی است که شما باید به هنگام دکوراسیون منزل به سبک اسکاندیناوی آن را رعایت کنید.

http://smics.org/wp-content/uploads/2018/11/5be9c17d5d145.jpg

دکوراسیون سنتی

مطمئنا دکوراسیون سنتی نام آشناترین سبک این لیست می‌باشد که همه‌ی ما آن را در خانه‎های مادربزرگ و پدربزرگ‎هایمان دیده‌ایم. شما می‌توانید با کمک انواع تخت سنتی، آب نما، مخده‌ها، کرسی، فرش و گلیم و انواع نمادهای دکوراسیون سنتی فضای خانه‌تان را تزئین نمایید.

http://smics.org/wp-content/uploads/2018/11/5be9c17e14c46.png